сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Антибиотик и антимикробно

Троен пеницилин за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:Вијала со мувла од 12 ml со капа од стипса, 1/кутија, 10/кутија, 50/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Интерна медицина Погоден за
Облик за возрасни: Тип во прав
Антибиотска фармацевтска технологија: хемиска синтеза


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

1.2 мега    
2.4 мега

Iкваки