сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Антималаричен и антипаразитски

Таблети Албендазол


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10 таблети/блистер, 10 блистери/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Се користи за аскаријаза, болест на црви.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

0.2g

0.25g

Iкваки