сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Антималаричен и антипаразитски

Соединени таблети Артеметер


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10 таблети/блистер, 10 блистери/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Сложените артеметер таблети се индицирани за третман на разни видови маларија.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

20/120 mg

Iкваки