сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Антималаричен и антипаразитски

Соединение кининска инјекција


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10pcs / кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Compound quinine injection, the indication is mainly used for antipyretic malaria.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

2ml

Iкваки