сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Антималаричен и антипаразитски

Инјекција на кинин дихидрохлорид


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10 компјутери / кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Инјекцијата со кинин дихидрохлорид е индицирана за третман на церебрална маларија и друга тешка фалципарум маларија.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

4ml

10ml

Iкваки