сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Антипиретик и болка-убиец

Трамадол хидрохлорид за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:7 ml тубуларна вијала со исклучување, 1's/кутија, 10's/box50's/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Трамадол хидрохлорид за инјектирање, индикацијата е умерена до силна болка.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

100mg


Iкваки