сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Систем за дишење

Асарон за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:7 ml тубуларна вијала со исклучување, 1's/кутија, 10's/box50's/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Асарум за инјектирање е индициран за пневмонија, бронхијална астма, хронична опструктивна белодробна болест со кашлица, искашлување, отежнато дишење итн.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

8mg

Iкваки