сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Систем за дишење

Доксофилин за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10 ml тубуларна вијала со исклучување, 1's/кутија, 10's/box50's/кутија
Време на испорака:30days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Доксофилин за инјектирање
Индикациите се бронхијална астма, отежнато дишење хроничен бронхитис и други диспнеи предизвикани од бронхоспазам.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

200mg

Iкваки