сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Кардиоваскуларни и уринарни

Цитиколин натриум за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:7 ml тубуларна вијала со исклучување, 1's/кутија, 10's/box50's/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Цитиколин натриум за инјектирање, индикацијата главно се користи за акутна краниоцеребрална траума и несвестица по операција на мозокот.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

0.25g

Iкваки