сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Кардиоваскуларни и уринарни

Лигустразин фосфат за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:7 ml тубуларна вијала со исклучување, 1's/кутија, 10's/box50's/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Лигустразин фосфат за инјектирање е индициран за исхемични цереброваскуларни заболувања, како што се недоволно снабдување со крв во мозокот, церебрална тромбоза и церебрален инфаркт предизвикан од церебрална емболија.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

50mg

Iкваки