сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Кардиоваскуларни и уринарни

Меглумин аденозин циклофосфат за инјектирање


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:7 ml тубуларна вијала со исклучување, 1's/кутија, 10's/box50's/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Глукозамин циклоаденозин за инјектирање, индикации се за срцева слабост, миокардитис, синдром на болен синус, коронарна срцева болест и кардиомиопатија, и може да се користи како адјувантен третман за аритмија.


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

30mg

60mg

Iкваки