сите категории
EN

Дома>Производи>API>Цефалоспорини стерилни

Цефтриаксон натриум и сулбактам натриум


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:10000kg
Детали за пакување:4/5 кг / Алу калај
Време на испорака:3days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација
Iкваки