сите категории
EN

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Ако имате какви било прашања во врска со услугите што ги нудиме, едноставно користете го формуларот подолу. Ние се обидуваме да одговориме на сите прашања и коментари во рок од 24 часа.

адреса:
575 Јужен пат Тиантонг, округ Јинжу, Нингбо, Кина
Тел:
-86 574 87762980-
Контакти:
Блеки Вонг
Е-пошта:
[заштитена по е-пошта]
WhatsApp:
86 18658446897

Остави ни порака