сите категории
EN

Дома>Производи>Завршени фармацевтски производи>Дигестивниот систем

Капсули омепразол 20 мг


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10 капсули/блистер, 2 плускавци/кутија
Време на испорака:10days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Погоден е за чир на желудникот, дуоденален улкус, стрес улкус, рефлуксен езофагитис и Жуо-аи синдром (гастрином).


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

20mg

Iкваки