сите категории
EN

Дома>Производи>Медицински артикли>Медицински еднократна употреба

Маска KN95


Место на потекло:Кина
Име на брендот:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Пакување Детали за:10 парчиња/торбичка, 100 кеси/ctn
Време на испорака:3days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Име на производ: маска KN95
Големина: 15.5 * 10.5 см
боја: бела
Број на слоеви: 4PLY / 5PLY
Стандард: GB2626-2006
Тежина: 4.6 g / ЕЕЗ
Пакување: 10 парчиња / кеса, 100 кеси / картон
Големина на пакување: 50 * 40 * 40 см
Тежина: 6.5 кг


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

Големина: 15.5 * 10.5 см

Iкваки