сите категории
EN

Дома>Производи>Медицински артикли>Медицински еднократна употреба

Хируршка маска


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:100000pcs
Детали за пакување:20 парчиња/торбичка, 100 торба/ctn
Време на испорака:3days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација

Опис

Хируршка маска
Број на катови: 3PLY
боја: сина
Големина: 17.5 * 9.5cm
Стандард за безбедност: GB2626-2006
Рок на траење: 2 години
Стерилно: ДА


апликации

Болница, клиника, индивидуална


спецификации

Големина: 17.5 * 9.5cm

Iкваки