сите категории
EN

Дома>Производи>API>Нестерилен

Езомепразол натриум


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:10000kg
Пакување Детали за:1 кг/Алу калај
Време на испорака:3days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација
Iкваки