сите категории
EN

Дома>Производи>API>Пеницилин стерилен

Пиперацилин натриум и тазобактам натриум


Место на потекло:Кина
Бренд име:ФЕИЈУЕ
Минимална Подреди Кол:10000kg
цена:
Пакување Детали за:4/5 кг / Алу калај
Време на испорака:3days
Начин на плаќање:TT, L/C
Индикација
Iкваки