Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Natriumi Amoxicillin dhe Kalium Klavulanate për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 10 ml me filp-off, 1 / kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Shishkë myku 20 ml me filp-off, 1 / kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:30days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

1. Infeksionet e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes: sinusit, bajame, faringjit.

2. Infeksionet e rrugëve të poshtme të frymëmarrjes: bronkit akut, përkeqësim akut i bronkitit kronik, pneumoni, absces i mushkërive dhe bronkektazi me infeksion.

3. Infeksionet e sistemit urinar: cistiti, uretriti, pielonefriti, prostatiti, sëmundjet inflamatore të legenit, infeksioni i traktit urinar Neisseria gonorrhoeae.

4. Infeksionet e lëkurës dhe të indeve të buta: vlime, abscese, celulit, infeksione të plagëve, sepsë intra-abdominale etj.

5. Infeksione të tjera: otitis media, osteomyelitis, sepsis, peritonitis dhe infeksion pas operacionit.


specifikimet

0.6gShishkë myku 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/kuti, 50's/kuti
1.2gShishkë myku 20 ml me filp-off, 1 / kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
veprim

Nëse jeni distributor, ju lutemi na pyesni për regjistrimin e produktit, importimin dhe/ose marketingun e produkteve tona në vendin ose rajonin tuaj.

Nëse jeni konsumator, mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion për këtë produkt.
Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës për Injeksion. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


Ikasafortë