Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Natriumi i amoksicilinës dhe natriumi flukloksacilinë për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 7 ml me kapak alumi, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Shishkë myku 10 ml me kapak alum, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Ky produkt është i përshtatshëm për infeksionet e rrugëve të frymëmarrjes, infeksionet e traktit tretës, infeksionet e traktit urinar, infeksionet e lëkurës dhe indeve të buta, infeksionet e kockave dhe kyçeve, infeksionet e zgavrës me gojë dhe ORL të shkaktuara nga bakteret e ndjeshme.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.5g

1.0g

Ikasafortë