Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Ampicilina Sodium për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 7 ml me kapak alumi, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Natriumi i ampicilinës për injeksion është i përshtatshëm për infeksionet e traktit respirator, infeksionet e traktit gastrointestinal, infeksionet e traktit urinar, infeksionet e indeve të buta, endokarditin, meningjitin dhe sepsën e shkaktuar nga bakteret e ndjeshme.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.25g0.5g1.0g


Ikasafortë