Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Benzatinë Penicilinë për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 7 ml me kapak alumi, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Shishkë myku 12 ml me kapak alumi, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Penicilina benzathine për injeksion përdoret kryesisht për të parandaluar përsëritjen e etheve reumatizmale, dhe gjithashtu mund të përdoret për të kontrolluar prevalencën e infeksionit streptokoksik.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.6 mega1.2 mega2.4 mega


Ikasafortë