Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Kapsula Cefadroksil


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: FEIYUE
Sasia minimale Rendit: 100000pcs
Details paketimit: 10 kapsula/flluska, 10 flluska/kuti
Koha për dorëzim: 10days
Kushtet e pagesës: TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Cefadroxil capsules are suitable for the treatment of urinary tract infections, skin and soft tissue infections, acute tonsillitis, acute pharyngitis, otitis media and lung infections caused by sensitive bacteria. This product is an oral preparation and should not be used for severe infections.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

250mg

500mg

Ikasafortë