Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Tableta Cefadroxil


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10 tableta/flluska, 10 flluska/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Tabletat Cefadroxil janë të përshtatshme për trajtimin e infeksioneve të traktit urinar, infeksioneve të lëkurës dhe indeve të buta, bajameve akute, faringjitit akut, otitis media dhe infeksioneve të mushkërive të shkaktuara nga baktere të ndjeshme. Ky produkt është një preparat oral dhe nuk duhet të përdoret për infeksione të rënda.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

250mg

500mg

Ikasafortë