Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Kapsula Cefalexin


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10 kapsula/flluska, 10 flluska/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Kapsulat Cefalexin indikohen për bajamet akute, anginë, otitis media, sinusit, bronkit, pneumoni dhe infeksione të tjera të rrugëve të frymëmarrjes, infeksione të traktit urinar dhe infeksione të lëkurës dhe indeve të buta të shkaktuara nga bakteret e ndjeshme. Ky produkt është një preparat oral dhe nuk duhet të përdoret për infeksione të rënda.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

125mg250mg500mg


Ikasafortë