Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Cefepime për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/kuti, 50's/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Cefepime përdoret për të trajtuar një shumëllojshmëri të gjerë të infeksioneve bakteriale. Ky medikament i përket një klase të barnave të njohura si antibiotikë cefalosporinikë. Ajo funksionon duke ndaluar rritjen e baktereve.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.5g

1.0g

Ikasafortë