Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Natriumi Cefoperazone për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/kuti, 50's/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

It is suitable for various infections caused by sensitive bacteria such as pneumonia and other lower respiratory tract infections, urinary tract infections, biliary tract infections, skin and soft tissue infections, sepsis, peritonitis, and pelvic infections. The latter two should be combined with anti-anaerobic bacteria.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

1.0g

Ikasafortë