Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Natriumi Cefoperazone për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/kuti, 50's/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Cefoperazone sodium për injeksion indikohet për infeksione të ndryshme të shkaktuara nga baktere të ndjeshme si pneumonia dhe infeksione të tjera të traktit të poshtëm respirator, infeksionet e traktit urinar, infeksionet e traktit biliar, infeksionet e lëkurës dhe të indeve të buta, sepsa, peritoniti, infeksionet e legenit etj. Dy të fundit janë i përshtatshëm për bakteret anti-anaerobe Kombinimi i barnave


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

1.0g

Ikasafortë