Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Cefotaxime natriumi për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/kuti, 50's/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

It is suitable for pneumonia and other lower respiratory tract infections, urinary tract infections, meningitis, sepsis, abdominal infections, pelvic infections, skin and soft tissue infections, reproductive tract infections, bone and joint infections caused by sensitive bacteria. Cefotaxime can be used as a drug of choice for children with meningitis.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.25g0.5g1.0g


Ikasafortë