Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Natriumi Ceftriaxone dhe Sulbactam Natriumi për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 20 ml me kapak të rrëshqitur, 1 kuti, 10 kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

This product is used for lower respiratory tract, urinary tract, biliary tract, abdominal cavity, pelvic cavity, skin and soft tissue, bone and joint infections caused by sensitive bacteria. It is also used for sepsis and meningitis.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

1.5g

Ikasafortë