Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Natriumi Ceftriaxone dhe Sulbactam Natriumi për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 20 ml me kapak të rrëshqitur, 1 kuti, 10 kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Ky produkt përdoret për infeksione të rrugëve të poshtme të frymëmarrjes, traktit urinar, traktit biliar, zgavrës së barkut, zgavrës së legenit, lëkurës dhe indeve të buta, kockave dhe kyçeve të shkaktuara nga bakteret e ndjeshme, si dhe sepsë dhe meningjit.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

1.5g

Ikasafortë