Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Kloxacilin Natriumi për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 7 ml me kapak alumi, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Kloxacillin natriumi për injeksion, treguesi është se ky produkt është i përshtatshëm vetëm për trajtimin e infeksioneve stafilokoke që prodhojnë penicilinazë, duke përfshirë sepsën, endokarditin, pneumoninë dhe infeksionet e lëkurës dhe të indeve të buta. Mund të përdoret gjithashtu për infeksione të përziera të shkaktuara nga Streptococcus pyogenes ose pneumokoku dhe stafilokoku rezistent ndaj penicilinës.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.25g0.5g1.0g


Ikasafortë