Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Mezlocillin Natrium për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myku 10 ml me kapak alumi, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Shishkë myku 20 ml me kapak alum, 1 kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Natriumi i mezlocilinës për injeksion përdoret për infeksione të frymëmarrjes, urinar, tretës, gjinekologjike dhe riprodhuese të shkaktuara nga shtame të ndjeshme të bacileve gram-negative si Escherichia coli, Enterobacter, Proteus, etj., si sepsis, meningjiti purulent, peritoniti, osteoeliti. dhe infeksionet e indeve të buta, dhe infeksionet e syve, veshëve, hundës dhe fytit.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.5g1.0g1.5g2.0g3.0g4.0g


Ikasafortë