Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Sulbenicilina Natriumi për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myk 20ml me kapak shap, 1 / kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L / C
shenjë

Përshkrim

Sulbenicilina natriumi për injeksion, indikacioni është kryesisht i përshtatshëm për pneumoni, infeksion të traktit urinar, lëkurë të komplikuar dhe indet e buta të shkaktuara nga Pseudomonas aeruginosa, Proteobakteret e caktuara dhe bakteret e tjera të ndjeshme Gram-negative që janë të ndjeshëm ndaj këtij produkti Infeksioni dhe sepsa etj. dhe infeksionet e legenit të shkaktuara nga bakteret e ndjeshme të këtij produkti, duhet të kombinohen me ilaçe anti-anaerobe.


Aplikime

Spital, klinikë, individual


specifikimet

1.0g

2.0g

Ikasafortë