Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antibiotik dhe antimikrobik

Penicilinë e trefishtë për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë myk 12ml me kapak shap, 1 / kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L / C
shenjë

Përshkrim

Mjekësia e Brendshme E përshtatshme për
Forma e të rriturve: Lloji i pluhurit
Teknologjia Farmaceutike Antibiotike: Sinteza Kimike


Aplikime

Spital, klinikë, individual


specifikimet

1.2 mega    
2.4 mega

Ikasafortë