Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Kapsulat e Albendazolit


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:30 capsules/bottle
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Përdoret për ascariasis, sëmundjen e krimbit.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.1g

Ikasafortë