Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Tabletat Albendazole


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10 tableta/flluska, 10 flluska/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Përdoret për ascariasis, sëmundjen e krimbit.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.2g

0.25g

Ikasafortë