Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Injeksion Artemether 1ml; 20mg / 1ml; 40mg / 1ml; 80mg


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10pcs / box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Artemether inj is suitable for all types of malaria, but it is mainly used for the treatment of chloroquine-resistant falciparum malaria and emergency treatment of dangerous falciparum malaria.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

Artemether Inj

1ml;20mg / 1ml;40mg / 1ml;80mg


Ampulë kafe

Ampulë transparente


Kompania jonë ofron preparate të ndryshme farmaceutike.

Forma e dozimit përfshin: injeksion me volum të vogël, injeksion me vëllim të madh, injeksion pluhuri, tabletë, kapsulë, suspension oral, etj.

Në të njëjtën kohë, ne ofrojmë informacione për dizajnin dhe regjistrimin e paketimit.


Aktualisht në kërkim të partnerëve.

Mirëpritni shpërndarësit e drogës për të diskutuar bashkëpunimin.


Ikasafortë