Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Tableta të Përzier Artemether


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10 tableta/flluska, 10 flluska/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Tabletat e përbëra të artemether indikohen për trajtimin e llojeve të ndryshme të malaries.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

20 / 120mg

Ikasafortë