Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Injeksion i përbërë i kininës


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10pcs / box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Injeksioni i kininës komplekse, indikacioni përdoret kryesisht për malarinë antipiretike.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

2ml

Ikasafortë