Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Tabletat Dihidroartemizinin dhe Piperaquine


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:10 tableta/flluska, 10 flluska/kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Dihidroartemisinina dhe tabletat piperaquine janë të indikuara për trajtimin e P. falciparum dhe P. vivax.

Çdo tabletë përmban 40 mg dihidroartemisininë dhe 320 mg fosfat piperaquine


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

30 / 320mg

Ikasafortë