Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antimalarike dhe antiparazitare

Injeksion me dihidroklorid kinine


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Copa 10 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Injeksioni i dihidroklorurit të kininës indikohet për trajtimin e malaries cerebrale dhe malaries tjetër të rëndë falciparum.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

4ml

10ml

Ikasafortë