Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antipiretik & Dhimbje-vrasës

Injeksion i natriumit diklofenak


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:3 ml ampula, 10 ampula / tabaka, 10 tabaka / kuti, 5 ampula / tabaka / kuti
Koha për dorëzim:30days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Injeksioni i diklofenakut të natriumit
Indikacioni është 1. Përdoret për lehtësimin e simptomave të ënjtjes dhe dhimbjes së kyçeve në periudhën e sulmit akut të artritit të ndryshëm kronik si artriti reumatoid, osteoartriti, spondiloartropatia, artriti përdhes, artriti reumatoid etj. 2. Lehtësojnë dhimbjet reumatizmale gjatë sulmeve akute të indeve të ndryshme të buta, si dhimbje në shpatull, tenosinovit, bursit, mialgji, etj. , dhimbje koke etj. 3. Ka efekt antipiretik në ethet e të rriturve dhe fëmijëve.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

3ml: 75mg

Ikasafortë