Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Antipiretik & Dhimbje-vrasës

Ketoprofeni për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Efekti anti-inflamator është më i fortë se ibuprofeni, me më pak reaksione negative dhe toksicitet më të ulët. Oral absorbohet lehtësisht nga trakti gastrointestinal. Përdoret për artritin reumatoid, artritin reumatoid, osteoartritin, spondilitin ankilozant dhe përdhesin.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

100mg

Ikasafortë