Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Sistemi i frymëmarrjes

Doxofylline për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:30days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Doksofilinë për injeksion
Indikacionet janë astma bronkiale, bronkiti kronik i frymëmarrjes dhe dispne të tjera të shkaktuara nga bronkospazma.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

200mg

Ikasafortë