Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Kardiovaskulare dhe urinare

Natriumi citikoline për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Citicoline sodium for injection, the indication is mainly used for acute craniocerebral trauma and unconsciousness after brain surgery.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

0.25g

Ikasafortë