Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Kardiovaskulare dhe urinare

Fosfati Ligustrazine për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Ligustrazina fosfat për injeksion indikohet për sëmundjet cerebrovaskulare ishemike, të tilla si furnizimi i pamjaftueshëm me gjak në tru, tromboza cerebrale dhe infarkti cerebral i shkaktuar nga embolia cerebrale.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

50mg

Ikasafortë