Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Kardiovaskulare dhe urinare

Meglumine Adenosine Cyclophosphate për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Glucosamine cycloadenosine për injeksion, indikacionet janë për dështimin e zemrës, miokarditin, sindromën e sinusit të sëmurë, sëmundjen koronare të zemrës dhe kardiomiopati, dhe mund të përdoret si një trajtim ndihmës për aritminë.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

30mg

60mg

Ikasafortë