Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Kardiovaskulare dhe urinare

Nicergoline për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Nigrogolina për injeksion ka një tregues prej 1. Përmirëson qëllimin e ulët dhe çrregullimet emocionale të shkaktuara nga pasojat e infarktit cerebral (ndjenja e plogështisë, mosvëmendja, humbja e kujtesës, mungesa e mendimeve, depresioni, shqetësimi, etj.). 2. Çrregullime akute dhe kronike të qarkullimit periferik (sëmundje okluzive vaskulare të ekstremiteteve, sindroma e Raynaud, simptoma të tjera të qarkullimit periferik)


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

4mg

8mg

Ikasafortë