Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Kardiovaskulare dhe urinare

Nimodipina për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Nimodipine for injection is indicated for the prevention and treatment of ischemic nerve damage caused by cerebral vasospasm after aneurysmal subarachnoid hemorrhage.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

2mg

4mg

Ikasafortë